وزنه‌برداران المپیکی امروز معرفی می‌شوند

پنجشنبه 14 مرداد 1395
22:10
محمد

زنه‌برداران المپیکی امروز معرفی می‌شوند مجموعه : ورزش به گزارش خبرگزاری مهر، اردوی تیم ملی وزنه‌برداری ایران که از ۲۴ خردادماه در منطقه کلاچای استان گیلان آغاز شده، عصر امروز با انجام رکوردگیری نهایی از ملی‌پوشان و مشخص شدن وزنه‌برداران المپیکی به پایان خواهد رسید. ملی‌پوشان کشورمان پنج سهمیه برای حضور در بازیهای المپیک کسب کردند که کادر فنی بعد از رکورد گیری امروز قصد دارد تکلیف مسافران ریو را مشخص کند. هم اکنون سیدایوب موسوی، علی هاشمی، سهراب مرادی، محمدرضا براری، بهادر مولایی و بهداد سلیمی در اردوی تیم ملی حضور دارند. اردوی پایانی ملی پوشان وزنه برداری برای حضور در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو از روز شنبه ( ۱۹ تیر) در کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد.


[ بازدید : 212 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

برنامه اولین ورزشکار ایران در المپیک

پنجشنبه 14 مرداد 1395
18:56
محمد

برنامه اولین ورزشکار ایران در المپیک پرچمدار کاروان کشورمان نخستین ورزشکار ایرانی است که پیش از مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو به مصاف حریفان می‎رود. صراط: پرچمدار کاروان کشورمان نخستین ورزشکار ایرانی است که پیش از مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو به مصاف حریفان می‎رود. به گزارش تسنیم از ریو، زهرا نعتمی ورزشکار رشته تیراندازی با کمان کشورمان نخستین ورزشکاری ایرانی است که پیش از مراسم افتتاحیه المپیک 2016 ریو در دور مقدماتی و تعیین رنکینگ به مصاف حریفان خود می‎رود. وی باید از ساعت 13 به وقت محلی برای مشخص شدن جدول رده‌بندی مسابقات به مصاف حریفان برود. پرچمدار کاروان کشورمان سپس باید از ساعت 20 به وقت محلی در مراسم افتتاحیه حضور پیدا کند. رکورد جهانی مسابقات تیراندازی با کمان در اختیار «کی بو بائه» از کره‌جنوبی بوده که در سال 2015 رکورد 686 امتیاز را از خود بر جا گذاشته است. همچنین رکورد المپیک در این رشته سال‎ها بدون تغیر باقی مانده که ورزشکاری از اوکراین در المپیک 1996 آتلانتا رکورد 673 امتیاز را به ثبت رسانده است. در مسابقات تیراندازی با کمان بانوان 64 ورزشکار حضور دارند. اختلاف زمانی تهران با ریو 7 ساعت و 30 دقیقه است، به این معنا که ریو این زمان از ما عقب‎تر است.


[ بازدید : 186 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

اسامی ۱۳۱ ورزشکار ایرانی حاضر در المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو

پنجشنبه 14 مرداد 1395
17:30
محمد

بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی برگزار خواهد شد که تاکنون ۱۳۱ ورزشکار کشورمان جواز حضور در این مسابقات را در یافت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بازی‌های المپیک 2016 ریودوژانیرو 3 ماه و 4 روز با حضور نمایندگان 206 کشور جهان از جمله ایران برگزار می‌شود.

تاکنون 43 ورزشکار ایرانی سهمیه حضور در این رویداد را به دست آورده‌اند که انتظار می‌رود این تعداد بیشتر هم شود. این در حالی است که در دوره قبلی 53 ورزشکار کشورمان در 14 رشته راهی لندن شده بودند.

کاروان کشورمان همچون دوره قبل در رشته‌های تیمی نتوانسته سهمیه کسب کند و اگر والیبال بتواند به این مهم دست یابد، در آن صورت تعداد اعضای کاروان نیز نسبت به دوره قبلی بیشتر خواهد شد.

اسامی ورزشکارانی که تاکنون موفق به کسب سهمیه المپیک شده‌اند، به شرح زیر است:

1. احسان روزبهانی – بوکس
2. رضا قاسمی – دوومیدانی
3. حسن تفتیان – دوومیدانی
4. لیلا رجبی – دوومیدانی
5. احسان حدادی – دوومیدانی
6. محمدجعفر مرادی – دوومیدانی
7. حمیدرضا زورآوند – دوومیدانی
8. محمود صمیمی - دوومیدانی
9. فرزان عاشورزاده – تکواندو
10. مهدی خدابخشی – تکواندو
11. سجاد مردانی – تکواندو
12. کیمیا علیزاده – تکواندو
13. الهه احمدی – تیراندازی
14. نجمه خدمتی – تیراندازی
15. گلنوش سبقت‌اللهی – تیراندازی
16. پوریا نوروزیان – تیراندازی
17. مه‌لقا جام‌بزرگ – تیراندازی
18. زهرا نعمتی – تیراندازی با کمان
19. مجتبی عابدینی – شمشیربازی
20. علی پاکدامن – شمشیربازی
21. نیما عالمیان – تنیس روی میز
22. نوشاد عالمیان – تنیس روی میز
23. ندا شهسواری – شمشیربازی
24. مهسا جاور – قایقرانی

همچنین تاکنون 3 سهمیه در دوچرخه‌سواری، 6 سهمیه در کشتی آزاد، 5 سهمیه در کشتی فرنگی و 5 سهمیه نیز در وزنه‌برداری کسب شده که البته هنوز نفرات اعزامی در این چهار رشته مشخص نشده‌اند.

در پارالمپیک نیز کاروان ایران حداقل با 88 ورزشکار شرکت خواهد کرد و این در حالی است که هنوز فرصت کسب سهمیه در برخی از رشته‌ها تا تیر ماه وجود دارد. کاروان پارالمپیک ایران در 2012 لندن با 79 ورزشکار در 13 رشته اعزام شده بود.

اولین سهمیه پارالمپیک 2016 ریو توسط کاروان ایران به نام تیم والیبال نشسته ثبت شد. این تیم در مسابقات جهانی به مقام سوم دست یافت و اولین سهمیه را کسب کرد.

اسامی ورزشکاران و تیم‌های اعزامی به پارالمپیک 2016 به شرح زیر است:

1- زهرا نعمتی – تیراندازی با کمان
2- ابراهیم رنجبر – تیراندازی با کمان
3- غلامرضا رحیمی – تیراندازی با کمان
4- محدثه کهنسال – تیراندازی با کمان
5- هادی نوری – تیراندازی با کمان
6- مجید کاکوش – تیراندازی با کمان
7- شهلا بهروزی راد – قایقرانی
8- ساره جوانمردی – تیراندازی
9- عالیه محمودی – تیراندازی
10- معصومه خدابخشی – تیراندازی
11- سمیرا ارم – تیراندازی
12- مهدی زمانی – تیراندازی
13- حمزه محمدی – وزنه‌برداری
14- مجید فرزین - وزنه‌برداری
15- حامد صلحی‌پور - وزنه‌برداری
16- سامان رضی - وزنه‌برداری
17- علی صادق‌زاده - وزنه‌برداری
18- سیامند رحمان - وزنه‌برداری
19- امید جعفری – جودو
20- حامد علیزاده – جودو
21- حمزه ندری – جودو
22- شاهین ایزدیار – شنا
23- بهمن گلبارنژاد – دوچرخه‌سواری

همچنین دوومیدانی 19 سهمیه، والیبال نشسته مردان 12 سهمیه، والیبال نشسته بانوان 12 سهمیه، بسکتبال با ویلچر 12 سهمیه، فوتبال پنج نفره 10 سهمیه به نام ایران کسب کرده‌اند تا تعداد اعضای کاروان تا این لحظه به 88 نفر برسد.

به غیر از دوومیدانی، تیراندازی با کمان و قایقرانی که هنوز شانس سهمیه مستقیم در قالب مسابقات گزینشی یا بر اساس تصمیم کمیته بین المللی پارالمپیک ادامه دارد، ایران در رشته تنیس با ویلچر نیز متقاضی کسب سهمیه اعطایی شده که اگر این درخواست با پاسخ مثبت فدراسیون جهانی این رشته و کمیته بین‌المللی پارالمپیک مواجه شود، به لحاظ تعداد رشته نیز کاروان «منا» نسبت به کاروان دلوار شرایط بهتری پیدا خواهد کرد، چون در این صورت تعداد رشته های اعزامی به ریو به 13 رشته افزایش پیدا می‌کند.


[ بازدید : 237 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مشعل المپیک بالاخره به ریو رسید +عکس

پنجشنبه 14 مرداد 1395
15:42
محمد

مشعل المپیک بالاخره به ریو رسید +عکس
مشعل سی‌ویکمین دوره بازی‌های المپیک پس از عبور از ۳۰۰ شهر برزیل، وارد شهر ریودوژانیرو شد.
به گزارش مشرق، مشعل بازی‌های المپیک 2016 شب گذشته به وقت تهران وارد شهر ریودوژانیرو شد و مورد استقبال قرار گرفت.

در مراسمی که به همین دلیل برگزار شد، ادواردو پائس شهردار ریودوژانیرو، مشعل را چندین متر حمل کرد و آن را تحویل کند تا ادامه مسیر طی شود.
مشعل المپیک بالاخره به ریو رسید +عکس

مشعل المپیک سه ماه قبل وارد برزیل شد و توسط 12 هزار نفر در 300 شهر به حرکت درآمد و در نهایت به ریو رسید.

قرار است کمتر از 48 ساعت دیگر مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک 2016 در ورزشگاه ماراکانا برگزار شود.
[ بازدید : 150 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

نگرانی عمیق مقامات برزیلی از صندلی‌های خالی

پنجشنبه 14 مرداد 1395
13:18
محمد
نگرانی عمیق مقامات برزیلی از صندلی‌های خالی

مقامات برگزارکننده بازی‌های المپیک 2016 ریو برزیل عمیقا از خالی ماندن استادیوم‌ها و سالن‌های ورزشی نگران هستند.


به گزارش خبرگزاری فارس، گزارش محرمانه مقامات برگزار کننده بازی‌های المپیک ریو 2016 برزیل به دولت این کشور با گزارشی که به کمیته بین المللی المپیک ارایه شده تفاوت‌های فاحشی دارد. این گزارش محرمانه که از سوی نماینده پارلمان برزیل از حزب مخالف دولت کنونی افشا شده نشان از فروش 29 درصدی بلیت‌ها دارد و مسلما حرف از بازار سیاه در این فضا شبیه یک طنز است تا واقعیت. دولت برزیل بسیاری از بلیت‌ها به جای مردم خریداری کرده تا بتواند برای پر کردن استادیوم‌ها از سربازان، دانش آموزان و کاروان‌هایی که انجمن‌ها و سندیکاها و اصناف معرفی می‌کنند استفاده کند. با این حال و با همه این تلاش‌ها معادل 29 درصد بلیت‌ها به فروش رسیده و مردم برزیل رغبتی برای خرید این بلیت‌ها نداشته‌اند.

بسیاری از مردم برزیل به خصوص مردم منطقه ریو نیز به نشانه اعتراض از خرید این بلیت‌ها صرف نظر کرده‌اند
.


[ بازدید : 168 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

آخرین اخبار از المپیک 2016 ریو

پنجشنبه 14 مرداد 1395
13:00
محمد

🏅آخرین اخبار از المپیک🏅

🔹مشعل المپیک امروز وارد ریو می شود، این مشعل در 3 منطقه شهر ریو حمل می شود و قرار است روز جمعه در استادیوم ماکارانا که مراسم افتتاحیه در آن برگزار می شود روشن شود

🔹شایعات حاکی از این است که این مشعل توسط پله روشن خواهد شد.

🔹5 رشته به بازی های المپیک 2020 اضافه شد، بیس بال - سافتبال، ورزشهای سنگ نوردی، کاراته، موج سواری و اسکیت برد به بازی های 2020 اضافه شدند.


[ بازدید : 282 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آخرین اخبار بازی های آسیایی 2018 قاره کهن است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک دانلود تک آهنگ خرید ملک در ترکیه خرید آنتی ویروس ثبت شرکت ثبت برند و لوگو اخذ کد اقتصادی ثبت تغییرات شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت مسئولیت محدود نرم افزار حسابداری سوالات استخدامی اموزش و پرورش گیفت کارت اپل خرید آنتی ویروس آپلود عکس لوح تقدیر خودکار تبلیغاتی لوازم یدکی خودرو متخصص پوست شیراز
بستن تبلیغات [X]