حاشیه‌های بازگشت تیم ملی به ایران

يکشنبه 29 اسفند 1395
0:29
محمد


حاشیه‌های بازگشت تیم ملی به ایران

اردوی پرحاشیه تیم ملی در امارات سرانجام امروز به پایان رسید و این تیم ساعت 18 امروز به وقت تهران به کشورمان بازگشت.

* در بدو امر افشین پیروانی به عنوان اولین نفر وارد فرودگاه شد و در همان ابتدا هیچ تمایلی برای مصاحبه نشان نداد و در خصوص وضعیت تیم ملی نیز صحبتی نکرد و سرانجام پس از اصرار خبرنگاران متقاعد شد تا چند کلمه‌ای صحبت کند. در ادامه سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان هیچ کدام صحبتی انجام نداده و برخی از آنها حتی عنوان کردند که به آنها گفته‌اند مصاحبه نکنند که همین موضوع باعث شد تا خبرنگاران فقط با پیروانی مصاحبه کرده و دیگر چیزی عایدشان نشود.

*‌ خبرنگاران زیادی با توجه به شایعه استعفای کی‌روش امروز به فرودگاه آمده بودند که درنهایت این خصوص کسی چیزی متوجه نشد تا سرنوشت این گروه طی روزهای آینده مشخص شود.

* برخی از اهالی شهریار یک بنر حمایتی را از محمد ایرانپوریان به فرودگاه آورده و آن را مقابل چشمان این بازیکن باز کردند.

*‌ در خصوص زمان و مکان ورود ملی‌پوشان قبل از بازگشت آنها شایعات زیادی ایجاد شده بود و حتی برخی از ورود تیم ملی در ساعت 10 و نیم و از CIP فرودگاه خبر می‌دادند.

* برخی ملی‌پوشان و اعضای کادر فنی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مورد اینکه چقدر از استعفای کی‌روش خبر دارند این موضوع را رد کرده و گفتند از استعفا چیزی نشنیده‌ایم.

* ملی‌پوشان و اعضای کادر فنی پس از رسیدن به تهران از یکدیگر خداحافظی کرده و برخورد گرمی با هم داشتند و نکته جالب برخورد هواداران با آنها بود که بعد از دیدن ملی‌پوشان به سراغ‌شان رفته و عکس سلفی گرفتند.

[ بازدید : 186 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آخرین اخبار بازی های آسیایی 2018 قاره کهن است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک دانلود تک آهنگ خرید ملک در ترکیه خرید آنتی ویروس ثبت شرکت ثبت برند و لوگو اخذ کد اقتصادی ثبت تغییرات شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت مسئولیت محدود نرم افزار حسابداری سوالات استخدامی اموزش و پرورش گیفت کارت اپل خرید آنتی ویروس آپلود عکس لوح تقدیر خودکار تبلیغاتی لوازم یدکی خودرو متخصص پوست شیراز
بستن تبلیغات [X]